На головнуНаписати намКарта сайту

Останні публікації


Останні новини

Protected by Copyscape Plagiarism Detection

Які є типи хромосомних тестів?

 Основні типи хромосомних тестів:
 
  • • Каріотипування - цей тест дає уявлення про всі хромосоми людини від найменших до найбільших. Він допомагає визначити зміни кількості хромосом і суттєві зміни в структурі ДНК. Наприклад, з допомогою каріотипування, можна визначити синдром Дауна, який виникає в результаті наявності додаткової копії 21 хромосоми.
  • • FISH аналіз (fluorescent in situ hybridization) - цей метод визначає конкретні регіони хромосом з допомогою використання флуоресцентних ДНК - зондів. З допомогою FISH аналізу можна виявити відсутність або наявність додаткових копій маленьких частин хромосом. Ці невеликі зміни можуть бути непомітні при каріотипуванні. Так, FISH аналіз може, бути використаний для виявлення відсутніх фрагментів ДНК на 22 хромосомі, які характерні для велокардіофаціального синдрому.

Нове в хворобах

Нове в словничку


Словничок термінів

УсіАБВГҐДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ

Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми