На головнуНаписати намКарта сайту

Публікації

 
Проблема реалізації геному у процесі онтогенезу і її можливе рішення

Минулі недавно ювілейні заходи, присвячені Ч. Дарвіну наочно показали не просто глибока криза сучасної Російської біології та генетики. Він з очевидністю показав усе глибину і як наукового, так і морального падіння, повну неспроможність і розкладання, як самої еволюційної біології, так і її активних носіїв та розповсюджувачів.

Мова фактично йде про повністю спотворенні наукові знання, їх грандіозну профанацію, опускання до примітивного, просто печерного рівня. Справа в тому, що фундаментальні закони генетики, Закони Г. Менделя, Харді і Вайнберга, закон мутагенезу Г. Меллера не дозволяють відбуватися еволюційним процесам, не дозволяють відбуватис еволюційним процесам, не ведуть до переродження видів, а діють навпаки: вони ведуть до збереження видів в первозданному вигляді за рахунок найвищої точності копіювання, генетичних механізмів відсіювання багатьох мутацій при статевому розмноженні і природного відбору, який відбраковує хворих, слабких і потворних.

Нав'язувані науковому світу та громадськості еволюційні погляди в корені не відповідає дійсності та протилежно давно відкритим генетичним законам і базуються тільки на фальсифікації реальних генетичних процесів і законів класичної генетики.

Повна версія статті доступна
на російській мові

Автор: Карпов Констянтин Констянтинович, полковник у відставці, кандидат військових наук,


<<<

Нове в хворобах

Нове в словничку


Словничок термінів

УсіАБВГҐДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ

Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми