На головнуНаписати намКарта сайту

Останні публікації


Останні новини

Protected by Copyscape Plagiarism Detection

Словничок

     Камптодактилія спадкове захворювання, яке характеризується зігнутою фіксованою деформацією в міжфалангових суглобах кисті, найчастіше мізинця.
>>>
  Кетотична гліцинемія - це аутосомно-рецесивне порушення обміну речовин.  
>>>
   Кислота гомогентизинова (homogentisic acid) - речовина, що утворюється під час метаболізму амінокислот фенілаланіну і тирозину.
>>>
     Кігтеподібна рука (англ. claw hand) – це симптом, при якому пальці скривлені або покручені. Це робить руку схожою на лапу, клешню тварини. 
>>>
      Кодомінантність, кодомінування (від лат. - пануючий), прояв у гетерозигот ознак, характерних для обох форм (алелей) гена. При кодомінуванні назвати один з алелей домінантним, а другий - рецесивним не можна, ці поняття втрачають сенс: обидві алелі в рівній мірі впливають на фенотип.
>>>
     Кон'югація (від лат. conjugatio - з'єднання) - це процес точного і тісного зближення гомологічних хромосом.
>>>
   Люди, уражені круговою атрофією судинної оболонки (яка ще називається хоріоідеа) і сітківки ока страждають від прогресуючої втрати зору. Людина, як правило повністю сліпне у віці 40-60 років. Хвороба виникає через вроджений розлад метаболізму.
>>>

Нове в хворобах

Нове в словничку


Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми