На головнуНаписати намКарта сайту

Останні публікації


Останні новини

Protected by Copyscape Plagiarism Detection

Словничок

     Однонуклеотидний поліморфізм (англ. Single nucleotide polymorphism, SNP) — гетерогенність первинної структури ДНК, що виявляється в однонуклеотидних (точкових) відмінностях алелей. Наприклад, дві послідовності ДНК різних людей — AAGCCTA і AAGCTTA — відрізняються на один нуклеотид. У такому разі говорять про існування двох алелей: C і T.
>>>
   ОМІМ ( англ. OMIMOnline Mendelian Inheritance in Man)  - укр. Менделівська Спадковість у Людини Онлайн — проектна база даних Університету Джона Хопкінса (США) (англ. Johns Hopkins University(U.S.))
>>>
     Оптогенетика - це нова область нейробіології яка поєднує оптичні і генетичні методи дослідження нейронних зв’язків (реакцій, ланцюгів) в інтактних  ссавців та інших тварин, на високих швидкостях (одиницею виміру є мілісекунди), що необхідно для розуміння процесів обробки інформації мозком.
>>>

Нове в хворобах

Нове в словничку


Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми