На головнуНаписати намКарта сайту

Новини генетики

06 / 06 / 2011
Міжнародні зусилля щодо розробки методів персоналізованого лікування захворювань печінки
   захворювання печінки, персоналізоване лікуванняДля активізації наукових досліджень, які були б спрямовані на розробку методів персоналізованого лікування хвороб печінки в т.ч. гепатиту В і С був створений спеціальний багатонаціональний дослідницький консорціум.

   Діагностичний центр Roche Diagnostics (Базель, Швейцарія), науково-дослідницький інститут Vall d’Hebron (Барселона, Іспанія), мережа біомедичного дослідницького центру захворювань печінки та шлунково-кишкового тракту (CIBEREHD; Барселона, Іспанія) та виробник програмного забезпечення Advanced Biological Laboratories Therapy Edge (Люксембург) будуть проводити спільні дослідження, спрямовані на ліквідацію поточних обмежень, які заважають індивідуалізації анти-HBV і анти-HCV (гепатит В і С) лікування. CIBERHED складається з восьми іспанських дослідних груп, які спеціалізуються на вивченні печінки та захворювань, пов’язаних з цим органом.
 
   Проект, спрямований на розробку нових методів, які дали б змогу розробити індивідуальні підходи для лікування хвороб печінки. Це у свою чергу, дозволило б звести до мінімуму витрати на здоров'я пацієнта та побічні ефекти. Ці методи будуть ґрунтуватися на основі системи Roche’s 454 Sequencing Systems. Решта учасників консорціуму будуть здійснювати аналіз отриманих біоінформатичних даних та використовуватимуть інші - генетичні та молекулярні методи аналізу.
 
   "Для вірусів гепатиту C і B характерна велика мінливість симптомів і проявів. Тому у людини, інфікованої одним з цих вірусів кількість варіантів його перебігу становить собою складну структуру, яка відома як «quasispecies» (квазі-види), зазначив д-р Хуан Ігнасіо Естебан-Мур, керівник відділення захворювань печінки у дослідницькому інституті Vall d’Hebron. "Ідентифікація цих варіантів може мати вирішальне значення для запобігання вибору тих варіантів захворювання, які стійкі до антивірусної терапії".

<<<

Нове в хворобах

Нове в словничку


Словничок термінів

УсіАБВГҐДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ

Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми