На головнуНаписати намКарта сайту

Останні публікації


Останні новини

Protected by Copyscape Plagiarism Detection

Словничок

Персоналізована медицина
    Персоналізована медицина - це певна модель організації медичної допомоги людям, яка базується на виборі діагностичних, лікувальних та профілактичних засобів, які були б оптимальними у вибраної особи з огляду на його/її генетичні, фізіологічні, біохімічні чи інші особливості. Головна мета - оптимізувати та персоналізувати профілактику та лікування, уникнути небажаних побічних ефектів через виявлення індивідуальних особливостей організму.

Фармакогенетика, персоналізована медицинаПерсоналізована медицина, фармакогенетика     Онкологія, фармакогеноміка та фармакометаболіка - основні галузі, в яких персоналізований підхід на сьогодні найбільше використовується. Проте проглядаються серйозні перспективи і в інших галузях, таких як профілактична медицина, кардіологія, ревматологія, спортивна медицина та інших.

<<<

Нове в хворобах

Нове в словничку


Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми