На головнуНаписати намКарта сайту

Останні публікації


Останні новини

Protected by Copyscape Plagiarism Detection

Словничок

Кігтеподібна рука
     Кігтеподібна рука (англ. claw hand) – це симптом, при якому пальці скривлені або покручені. Це робить руку схожою на лапу, клешню тварини. 

    Причини виникнення
 
   Кігтеподібна рука може бути як вродженою аномалією, так і набутою. Якщо це набута проблема, то вона виникає в результаті дії на організм певних захворювань, особливо тих, які пошкоджують нервові клітини. Трапляється, що хтось народжується з кігтеподібною рукою, або що цей стан розвиваються внаслідок впливу певних захворювань, таких як ушкодження нерва.
 
  Якщо порушення вроджене, то, зазвичай, воно діагностується при народженні. Якщо ж Ви помітили формування кігтеподібної кисті, то необхідно терміново звернутися за консультацією до лікаря.
 
    Дослідження та діагностика
 
   Перед встановленням точного діагнозу спеціаліст здійснить медичний догляд, який може включати в себе додаткове обстеження рук та ніг. Крім того, необхідно детально вивчити медичну історію (анамнез), особливу увагу слід звернути на такі пункти, як час появи аномалії, процес прогресування порушення, масштабність захворювання (уражена одна рука чи обидві). Важливо також визначити чи з’являлися якійсь інші відхилення паралельно з розвитком цієї аномалії. Важливе місце має з’ясування, чи не було подібних проблем у близьких родичів (спадковий анамнез).
 
   Для точної діагностики використовують також такі інструментальні дослідження як електроміографію (ЕМГ), або дослідження нервової провідності, для того щоб визначити в якому стані знаходиться нерв (пошкоджений чи не пошкоджений).
 
    Лікування
   Лікування залежить від причини, яка викликала деформацію. Зазвичай, лікування включає в себе:
    
    • накладення шини;
    • хірургічне втручання, якщо аномалію викликають такі порушення як, як пошкодження нерва, ненормальний розвиток сухожилля або рубцевої тканини;
    • фізіотерапію та спеціальні вправи, щоб випрямити пальці кисті.

<<<

Нове в хворобах

Нове в словничку


Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми