На головнуНаписати намКарта сайту

Останні публікації


Останні новини

Protected by Copyscape Plagiarism Detection

Попереднє тестування

     Попереднє тестування може допомогти визначити ризик виникнення конкретного захворювання певної особи, ще до появи симптомів. Наприклад, один з видів цього тестування спрямований на виявлення генетичних факторів ризику, які підвищують ймовірність виникнення деяких видів раку, таких як рак товстої кишки і рак молочної залози, або інших захворювань, які зазвичай розвиваються у більш пізньому віці, таких як діабет 2 типу. У тих, осіб, які успадковують ці фактори ризику, ймовірність того, що у них може розвинутися якесь з цих захворювань – вища, хоча це не означає стовідсоткового виникнення захворювання.

   Це дозволяє вжити заходів щодо профілактики захворювання, або, якщо таких заходів не існує, проводити відповідні діагностичні дослідження для вчасного виявлення захворювання і проведення, наприклад оперативного втручання на ранніх стадіях процесу до виникнення серйозної загрози для здоров’я та життя пацієнта.

Нове в хворобах

Нове в словничку


Словничок термінів

УсіАБВГҐДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ

Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми