На головнуНаписати намКарта сайту

Новини генетики

11 / 12 / 2010
  Синдром дефіциту уваги та гіперактивностіДослідження, проведене науковцями університету Кардіффа (Cardiff University), що у Великій Британії, дозволило отримати перший доказ того, що синдром дефіциту уваги та гіперактивності (СДУГА) має генетичне підґрунтя. Зв'язок із спадковістю СДУГА вже підозрювали на протязі певного часу, було визнано, що у осіб, у яких батьки чи брати мають збільшений дефіцит уваги, спостерігається розвиток СДУГА. Однак, це було важко довести через те, що зростання ризику СДУГА у членів багатьох сімей часто пов’язували або з загальною екологією або з загальними генетичними факторами.
>>>
09 / 12 / 2010
    нейродегенеративні захворювання, мозок Новий метод відстежує розвиток двох генетичних захворювань людини шляхом індукування розвитку плюрипотентних стовбурових клітин до функціональних нейронів. Дослідники з Університету Конектикут (University of Connecticut ) використовували індуковані плюрипотентні стовбурові клітини (iPS) для вивчення розвитку і патогенетичних механізмів двох дуже споріднених між собою людських захворювань. Використовуючи цей новий метод дослідники значно розширили розуміння розвитку синдромів Енгелмана (Angelman syndrome(AS)) іПрейдера-Вілі (Prader-Willi syndrome(PWS)).
>>>
04 / 12 / 2010
   Генетик Карлос Бастаменте (Carlos Bustamante) розповів про його стипендію фонду МакАртура, його підхід до популяційної генетики , і плани, щодо використання премії у розмірі 500 000$.
>>>
04 / 12 / 2010
В послідовності геному японських чоловіків ще раніше було виявлено особливі для геному людини варіації. Дослідники RIKEN Центру Геномної Медицини (RIKEN Center for Genomic Medicine (CGM)) відкрили нові варіації в геномі людини шляхом секвенування і аналізу усього геному японських чоловіків. Ці варіації можуть забезпечити нове розуміння в діагностиці і лікуванні багатьох захворювань людини, зокрема раку.

 
>>>
27 / 11 / 2010

Голландські генетики повідомили про виявлення трьох раніше невідомих генів людини, варіації яких впливають на зміни кольору очей людей. Група фахівців з Медичного центру Роттердама, виявила три гени, намагаючись дослідити генетичні коливання 6 тисяч жителів Нідерландів. Дослідження проводились на замовлення косметичної компанії.

>>>
25 / 11 / 2010
     Американські учені виявили у людини ген, який попереджає алкоголізм. Його активізація здатна призвести до повної відмови людини від вживання алкоголю
>>>
23 / 08 / 2010
     Нове дослідження описує роль RFX6 гену у перетворенні ендодермальних клітин підшлункової залози у інсулінопродукуючі бета-клітини. Результати цього дослідження, як очікується, допоможуть винайти нові ліки для ефективного лікування цукрового діабету 1 типу.

 

>>>
14 / 08 / 2010
      Нещодавно були ідентифіковані поліморфізми поодиноких нуклеотидів (ППН, single nucleotide polymorphism) асоційовані з ризиком раку простати, у ранньому віці у молодих чоловіків з агресивною формою захворювання. ППН є аномальною варіацією послідовності основ у молекулі ДНК, коли у різних осіб відрізняються лише поодинокі нуклеотиди.
>>>
14 / 08 / 2010
     Генетичний тест-скринінг призначений для виявлення ризику деяких важких генетичних порушень, які виявляються у деяких етнічних популяціях. Генетичний скринінговий тест AmbryScreen, який був розроблений командою генетиків і генетичних консультантів з багаторічним клінічним і лабораторним досвідом, є надійним і етичним методом визначення осіб з високим ризиком народження дітей з важкими генетичними розладами.
>>>
14 / 08 / 2010
      Генетичний тест дозволяє ідентифікувати осіб з високим ризиком виникнення та розвитку псоріатичного артриту (ПА) до того часу, коли у них виникнуть симптоми артриту, що дозволяє зменшити пошкодження суглобів завдяки вчасному медикаментозному втручанню.

      Тест для визначення ПА визначає присутність або відсутність специфічної варіації гену, відповідального за імунну відповідь, MICA. Вважається, що MICA функціонує як стрес-індукований антиген, що широко розпізнається епітеліальними гамма дельта Т-лімфоцитами. Для дослідження необхідним є зіскрібок із внутрішньої поверхні щоки, матеріал аналізується у Clinical Laboratory Improvement Amendments (CLIA) сертифікованій лабораторії. 
>>>
1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
8 

Нове в хворобах

Нове в словничку


Словничок термінів

УсіАБВГҐДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ

Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми