На головнуНаписати намКарта сайту

Новини генетики

 
13 / 08 / 2010
      Недорогий, швидкий та дуже точний тест з використанням лише краплі слини дозволяє виявляти точкові варіації нуклеотидів у критичних ділянках вздовж усього ланцюга ДНК.

>>>
04 / 08 / 2010
      Порівняння нещодавно розшифрованих геномів кенгуру і опосума принесло вельми незвичайний результат. Німецькі вчені з Вестфальського університету Вільгельма (Westfälische Wilhelms-Universität Münster) з'ясували, що всі сумчасті походять від предка, який проживав на території сучасної Південної Америки.  
>>>
03 / 08 / 2010
      Послідовність геному дослідника з питань генетики Стівена Квейка був використаний ним та його колегами для проведення аналізу ризику ймовірності розвитку хвороби.
>>>
25 / 07 / 2010
Животные отличаются небольшими размера и, как утверждают Ученые, будут незаменимы для медицины - на них будут проводит доклинические испытания лекарств и методов лечения, ведь свинья физиологическом максимально близка к людям. 
>>>
19 / 07 / 2010

Хірургічне видалення вісцеральної жирової тканини у пацієнтів із ожирінням не покращує їх метаболічної функції, відповідно до результатів нещодавно опублікованого дослідження.

Дослідники з Медичного Центру Вашингтонського університету в Сент Луїсі, США (St. Louis, MO, USA), Медичного Центру Вандербільтсього Університету м. Нешвіл, США (Vanderbilt, Nashville, TN, USA) та Наукового Інституту IRCCS San Raffaele (Rome, Italy) провели дванадцяти місячне рандомізоване дослідження для визначення чи видалення внутрішнього жиру хірургічним методом (оментектомія) у 22 осіб із ожирінням може покращити результати баріатричної операції по типу Roux-en-Y шлункового шунта у покращенні печінкової та м’язової чутливості до інсуліну, і чи ізольована лапароскопічна оментектомія у семи пацієнтів із ожирінням та цукровим діабетом 2-го типу покращує чутливість до інсуліну. У обидвох випадках великий сальник вагою в середньому 820 г видалявся із пацієнтів обох груп.
 

>>>
17 / 07 / 2010
Група американських вчених запатентували приголомшливий процес, в ході якого бактерія селиться в організмі тварини, надає йому репродуктивне перевагу і потім передається у спадщину! Відповідно до закону природного відбору потомство такий особини з часом починає превалювати у даної популяції.

Дослідники виявили новий еволюційний механізм, що діє в обхід генетики.
 
>>>
17 / 07 / 2010
Учені в США успішно створили генетично модифікованого комара, стійкого до малярії. 
>>>
15 / 07 / 2010
Американські генетики ідентифікували відразу 13 нових генів, які безпосередньо впливають на кров'яний тиск і фактичних призводять до таких захворювань, як гіпертонія або гіпотонія. Про відкриття детально розповідається в останньому номері британського наукового журналу Nature Genetics. 
>>>
15 / 07 / 2010
Експерти прийшли до висновку, що при виявленні набору генетичних «шляхів» до тривалого життя допущені серйозні неточності. У дослідженні, виявили 150 генетичних варіантів, які можуть підвищити шанси людини відсвяткувати 100-річний ювілей, використовувався генний чіп (матриця-решітка) 610-Quad. Він має явну тенденцію до скоєння помилок у невеликих, але важливих деталях. Виключити цю неприємність можна шляхом повторного аналізу, і вчені зобов'язані були вдатися до нього до, а не після публікації. 
>>>
07 / 07 / 2010
      Москва, липень 2007 (Новий Регіон, Аріна Морокова) - У середу група російських дослідників має намір презентувати новий метод лікування наркотичної, алкогольної та ігрової залежності. Він полягає в штучному регулюванні обміну активних речовин у головному мозку пацієнтів.
>>>
1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
8 

Нове в хворобах

Нове в словничку


Словничок термінів

УсіАБВГҐДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ

Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми