На головнуНаписати намКарта сайту

Останні публікації


Останні новини

Protected by Copyscape Plagiarism Detection

Словничок

Дейтеранопія
    Дейтеранопія (характерна для 1% чоловіків) - не маючи середньо-хвильових колбочок, уражені знову ж таки не в змозі розрізняти кольори у зелено-жовто-червоній частині спектру. Їх нейтральна точка знаходиться на трохи довшій довжині хвилі, ніж 498 нм. 

   Хворі з дейтеранопією (дейтеранопи) мають ті ж проблеми з відтінками що й протанопи, але без аномального затемнення. Фіолетовий, лавандовий, пурпуровий та блакитний для уражених цією хворобою відрізняються тільки назвою (тобто для них усі ці кольори дуже схожі).
 
Сприйняття кольорів веселки здоровими людьми та особами з різними типами дихроматії
 
дейтеранопія, дальтонізм, дихроматія
    Це одна з форм колірної сліпоти, що уражає близько 1% чоловічого населення, також відома під назвою дальтонізм і названа на честь Джона Дальтона. (Дальтону діагностували дейтеранопію в 1995 році, близько 150 років після його смерті, за ДНК аналізом збереженого очного яблука).

<<<

Нове в хворобах

Нове в словничку


Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми