На головнуНаписати намКарта сайту

Новини генетики

31 / 05 / 2011
31 травня - День Блондинок
день блондинок, генетика, ген Сьогодні, 31 травня у всьому світі відзначають Міжнародний день блондинок. Ініціатором відзначення цієї дати виступив Американський союз юристів, який запропонував відзначати «Національний день блондинок» 9 липня 2001 року. Потім цю ідею підхопили по всьому світу, і з 2006 року останній день весни, 31 травня проходить під прапором «Всесвітнього дня блондинок».

      В США цього дня відбувається вручення ексклюзивної премії – «Діамантова шпилька». В рамках її проведення визнаються переможниці в наступних номінаціях: «Заслужена блондинка», «Блондинка в законі», «Телеведуча-блондинка», «Династії блондинок», «Співачки блондинки», «Блондинки в спорті», «Актриси блондинки», «Дружини блондинки», «Успішні блондинки».
 
     За прогнозами учених, володарів справжніх білявих локонів не стане приблизно в 2200 році. Це станеться через те, що співвідношення блондинів і брюнетів завжди було нерівним. На даний момент приблизно 15% від населення землі – справжні блондини, і ця цифра неухильно знижується. Ген, який відповідає за світлий колір волос, рецесивний (слабкий), і щоб народилася дитина зі світлим волоссям, він має бути присутнім у обох батьків.

   Остання людина зі світлим волоссям народиться, на думку вчених, у Фінляндії, де проживає найбільше число світловолосих людей на душу населення.

<<<

Нове в хворобах

Нове в словничку


Словничок термінів

УсіАБВГҐДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ

Групи генетичних хворіб

Хвороби обміну білків    Аутосомно-домінантні хвороби    Аутосомно-рецесивні хвороби    Захворювання щеплені з Х хромосомою    Полігенні хвороби    Хвороби обміну вуглеводів    Хвороби обміну ліпідів    Хромосомні синдроми